KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7063503
nr 706 3503
Gouache
signerad, italienskt motiv, 24x43
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:00:38
31/7 13:30:29
Gouache